O společnosti

O společnosti


Společnost ROLLATECH CZ s.r.o. byla založena v roce 2005 s působností na českém a slovenském trhu v oblasti prodeje průmyslových oboustranně lepících pásek a výseků z nich.

Naše produkty nalézají uplatnění v širokém spektru různých průmyslových odvětví, např. automobilovém, plastikářském, nábytkářském, polygrafickém, reklamním a dalším.

Požadavky našich obchodních partnerů  jsme schopni řešit operativně návštěvami našich technicko-ekonomických poradců přímo u jednotlivých zákazníků.

Tato naše firemní filozofie šetří čas a náklady obchodních partnerů. Jsme schopní namístě dosáhnout vyřešení konkrétních požadavků a určit výběr vhodných produktů po technické i ekonomické stránce. Jsme schopni zajistit  jejich úpravu a přizpůsobení podmínkám pro úspěšnou aplikaci.

V roce 2013 jsme prošli certifikačním řízením a úspěšně se stali držiteli certifikátu Systému managementu kvality - ISO 9001, který potvrzuje vysokou úroveň našich produktů a služeb, kterou již dlouhodobě nabízíme a poskytujeme.

Většinu výrobků držíme trvale skladem, což zajišťuje stabilitu v dodávkách i cenách a termíny dodání k Vám jsme schopni realizovat i do 24 hodin od objednání.

ROLLATECH CZ s.r.o. se těší na spolupráci s Vámi!